لیست قیمت اسکرابر

لیست قیمت اسکرابر

برای دریافت لیست قیمت اسکرابر می توان با شرکت ابراهیم تماس گرفت. لیست قیمت اسکرابر شامل عددهای متنوعی است و به نوع دستگاه بستگی دارد. اسکرابر از پرکاربردترین انواع دستگاه های نظافت صنعتی است. کف شوی صنعتی دستی دستگاه مکانیزه است که برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی شده است. کف شوی صنعتی برای استفاده در محیط های مختلف طراحی شده که انواع زیادی دارد و با مشاهده لیست قیمت اسکرابر می توان به این نکته پی برد. مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی برای نظافت سطوح، از جمله ویژگی های مشترک تمامی انواع دستگاه کف شوی صنعتی می باشد. دستگاه زمین شوی صنعتی وسیله ای متفاوت و منحصر به فرد برای شستشوی انواع سطوح سخت و هموار می باشد.

کارواش آبگرم

دستگاه کارواش آبگرم همان طور که از نام آن مشخص است نوعی از شوینده های فشار قوی است که آب گرم تولید می کند و استفاده از آب گرم پر فشار آلاینده های سخت و چرب و روغنی را از بین می برد. دستگاه کارواش آبگرم دارای کاربردهای تجاری و صنعتی است و مهم ترین کاربرد این دستگاه برای شستشوی چربی و روغن است و سیستم گرمکن آب دارد و آب سردی که از منبع بیرونی وارد دستگاه کارواش آبگرم می شود دمایش در مدت زمان بسیار کوتاهی افزایش خواهد یافت. کارواش آبگرم یک شوینده فشار قوی سازگار با محیط زیست و با کاربری ساده است که با توجه به ساختار و عملکردی که دارد مصرف آب و مواد شوینده را کاهش می دهد.

کارواش اتوماتیک

دستگاه کارواش اتوماتیک دستگاهی مکانیزه برای شستشوی ماشین می باشد که بدون دخالت دست، و به شیوه های کاملا اتوماتیک تمامی ذرات آلاینده چسبیده به خودرو را نظافت نموده و سطوح خودرو را درخشان و براق می نمایند. دستگاه های کارواش اتوماتیک با استفاده از برس های عمودی و افقی و مواد شوینده کارواش تمامی سطوح بدنه خودرو را شستشو نموده و با استفاده از پاشش آب پر فشار، واکس خشک کن و دستگاه خشک کن سطوح بدنه خودرو را بدون ایجاد لکه های ناشی از خشک شدن آب، کاملا خشک نموده و سطوحی تمیز، درخشان و براق ایجاد می نمایند. دستگاه کارواش تمام اتوماتیک در دو مدل تونلی و دروازه ای به بازار ارائه می گردند. نمونه های تونلی طول بیشتری از دستگاه کارواش اتوماتیک دروازه ایی داشته و توانایی شستشوی همزمان چند خودرو را دارا می باشند، در حالیکه دستگاه های کارواش اتوماتیک دروازه ای به واسطه طراحی فشرده ایی که دارند در هر مرحله تنها یک خودرو را شستشو می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *